ULECZ SWOJĄ RELACJĘ / ZWIĄZEK

Darmowy webinar - o związkach

ZWIĄZKI

Konflikty i wyzwania w związku jak również niemożność znalezienia partnera – ich przyczyna leży w naszym umyśle, w podświadomej jego części.
To wspaniała wiadomość!
To oznacza że my sami poprzez swoje programy, przekonania, myśli i nastawienia stworzyliśmy obecną sytuację i możemy dlatego stworzyć ją na nowo.
Pomożemy Ci szybko namierzyć przyczynę oraz przepracować ją bardzo sprawnie i przede wszystkim z efektami, takimi jakie Ty chcesz mieć.

WPISZ DANE I OTRZYMAJ WEBINAR

Poprzez kliknięcie ZAPISZ SIĘ! wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych danych osobowych jest świadomo.pl Krzysztof Szkarłat ul. Żarnowiecka 45, 34-450 Grywałd. Twoje dane będą przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług. Nie udostępniamy twoich danych żadnym podmiotom. Przysługuje ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

 

Zapraszamy również na pracę podczas indywidualnej sesji na której, podczas pierwszego spotkania znajdziemy przyczynę i podamy rozwiązanie.

Metoda jest logiczna i każdy ją zrozumie – nic nie jest ukryte, ani zagmatwane.
Kontakt do zapisów na sesję indywidualną : biuro@swiadomo.pl