JAK SOBIE POMÓC?

NIEPOKÓJ, NERWICA, STANY BRAKU ENERGII I SMUTKU

Przyczyną kiepskiego stanu mentalnego jest to że utrzymujemy w umyśle takie emocje jak poczucie winy, wstyd, strach, pragnienia, złość, nienawiść, urazę itd.

Natomiast samo utrzymywanie tego w umyśle jest nawykowym sposobem myślenia, który został zaprogramowany w dzieciństwie przez rodziców i otoczenie.

Aby nasze samopoczucie zmieniło się na bardziej harmonijne, abyśmy odczuwali więcej radości, spokoju, wdzięczności i chęci oraz entuzjazmu i humoru należy przyjrzeć się przyczynie, a nie zaleczać skutki np. tabletkami (nie negujemy medycyny gdyż w niektórych ekstremalnych przypadkach jest to konieczne).

Robimy to na co dzień w naszej pracy z Wami która przynosi już teraz razultaty setkom osób.<br>

WPISZ DANE I OTRZYMAJ WEBINAR

Poprzez kliknięcie ZAPISZ SIĘ! wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych danych osobowych jest świadomo.pl Krzysztof Szkarłat ul. Żarnowiecka 45, 34-450 Grywałd. Twoje dane będą przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług. Nie udostępniamy twoich danych żadnym podmiotom. Przysługuje ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

 

Zapraszamy również na pracę podczas indywidualnej sesji na której, podczas pierwszego spotkania znajdziemy przyczynę i podamy rozwiązanie.

Metoda jest logiczna i każdy ją zrozumie – nic nie jest ukryte, ani zagmatwane.
Kontakt do zapisów na sesję indywidualną : biuro@swiadomo.pl