ŚWIADOME CZWARTKI
ZAMÓWIENIE
ZAMÓWIENIE ZREALIZOWANE

Twoja Życiowa Podróż
właśnie rozpoczyna się!

Czy jesteś gotowy na transformację, która oświetli Twój wewnętrzny świat nowymi barwami?
Przyłącz się do nas w lipcu i zadbaj o siebie.

Pokaż podsumowanie zamówienia
299,00 zł
ProduktSubtotal
Świadome Czwartki WAKACJE 2024 - TYLKO ŚWIADOME CZWARTKI  × 1 299,00 
Subtotal299,00 
Total299,00 

Informacje dla klientów

Dane płatności

Informacje dodatkowe

Twoje Produkty

Produkt
Quantity
Cena
Świadome Czwartki WAKACJE 20241
DOSTĘPNE OPCJE: TYLKO ŚWIADOME CZWARTKI,
+
299,00 
Świadome Czwartki WAKACJE 20241
DOSTĘPNE OPCJE: ZESTAW (ŚWIADOME CZWARTKI, 1 SESJA INDYWIDUALNA I W OSTATNIĄ NIEDZIELĘ MIESIĄCA HAWKINS SUNDAY),
+
549,00 

Twoje zamówienie

ProduktKwota
Świadome Czwartki WAKACJE 2024 - TYLKO ŚWIADOME CZWARTKI  × 1 299,00 
Kwota299,00 
Łącznie299,00 

Płatność

  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania ze strony internetowej oraz innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
Kochani Jesteście wspaniali i robicie niesamowitą robotę. Byłam u Was na Świadomych Czwartkach w listopadzie i teraz w lutym, tak dopracowane solidne i merytoryczne kursy za takie pieniądze to praktycznie nierealne w dzisiejszych czasach, natłoku wszystkiego, tym bardziej wielka wdzięczność za solidny "produkt". A teraz od strony osobistego rozwoju, muszę stwierdzić, że pomimo moich wieloletnich doświadczeń dotyczących psychologii i rozwoju osobistego (studia pedagogiczne, gdzie była psychologia, praca zawodowa jako pedagog, ciągłe kursy i dokształcania) nie dały mi tak konkretnego narzędzia, a jednocześnie prostego i przynoszącego efekty. Jestem niesamowicie Wam wdzięczna i Bogu, że na Was trafiłam (całkowicie przez przypadek na Instagramie, chociaż nie ma przypadków). Miałam dużo wcześniej napisać, ale przez ten proces ciągle coś się zmienia, idzie do przodu i odkopuje nowe programy. Życzę Wam coraz większego rozwoju Waszej działalności, żeby coraz więcej osób mogło Was poznać i skorzystać. Pozdrawiam serdecznie całą Wasza Ekipę. Z wdzięcznością.
"Ja jestem tego przykładem. W przedszkolu ogrom wirusów wszyscy padają, chorują, a ja czuje się wyśmienicie. Odkąd pracuje z Wami nie odczuwam dyskomfortu w ciele, nie choruje i z radością biegnę do pracy. Uśmiecham się każdego dnia i czuje wdzięczność za to czego ostatnio doświadczam.❤️"