WSPARCIE W REDUKCJI BÓLU
PSYCHICZNEGO I FIZYCZNEGO

Darmowy webinar - Wsparcie w redukcji bólu psychicznego i fizycznego

BÓL

Utrzymujący się ból, dyskomfort lub napięcie w naszym ciele jest zazwyczaj związane z długotrwałym tłumieniem emocji takich jak złość, smutek, strach, poczucie winy, wstyd itd. Większość z nas została nauczona w dzieciństwie że emocje to słabość, że są złe i najlepiej to ich w ogóle nie mieć.

Przez to jedno przekonanie większość ludzi używa większość swojej energii na tłumienie w sobie tego co czują.

W efekcie nasze ciało wysyła nam stały impuls taki jak ból, czy dyskomfort lub napięcie.
Aby się tego pozbyć na stałe należy pracować nad usunięciem przyczyny a nie samego skutku. Tabletki nie pomogą, jedynie stłumią to co czujemy na moment (nie negujemy medycyny gdyż w ekstremalnych przypadkach tabletki są konieczne).

Setki osób z którymi pracujemy na co dzień potwierdzają nam rezultaty o czym można przeczytać w opiniach na naszych mediach społecznościowych.

WPISZ DANE I OTRZYMAJ WEBINAR

Poprzez kliknięcie ZAPISZ SIĘ! wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych danych osobowych jest świadomo.pl Krzysztof Szkarłat ul. Żarnowiecka 45, 34-450 Grywałd. Twoje dane będą przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług. Nie udostępniamy twoich danych żadnym podmiotom. Przysługuje ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

 

Zapraszamy również na pracę podczas indywidualnej sesji na której, podczas pierwszego spotkania znajdziemy przyczynę i podamy rozwiązanie.

Metoda jest logiczna i każdy ją zrozumie – nic nie jest ukryte, ani zagmatwane.
Kontakt do zapisów na sesję indywidualną : biuro@swiadomo.pl ,oraz 530-787-740